Прикарпатець Євген Марусяк побив власний рекорд на Кубку світу зі стрибків з трампліна (ФОТО, ВІДЕО)

Прикарпатець Євген Марусяк побив власний рекорд на Кубку світу зі стрибків з трампліна (ФОТО, ВІДЕО)Прикарпатець Євген Марусяк побив власний рекорд на Кубку світу зі стрибків з трампліна (ФОТО, ВІДЕО)

Як писала “Галка” раніше, під час тренування Євген Марусяк встановив новий рекорд України. Проте на самих змаганнях, 29 січня, він стрибнув ще далі.

Читайте також: “Летючий лижник” Євген Марусяк з Франківщини встановив новий рекорд України

На етапі Кубка світу в Бад-Міттерндорф (Австрія) Євгена Марусяка посів 26 місце, що є третім найкращим виступом українських стрибунів з трампліна на Кубку світу. Це місце Євген ділить зі своїм тренером Володимиром Бошуком, який у 2009 році фінішував в Ліллехамері, інформує “Галка” з посиланням на Skijumping. UA.

“Щиро Вітаємо Євгена Марусяка з дебютними в кар’єрі очками на Кубку світу! У нашого літаючого лижника зі стрибками на 210 та 200 метрів. Довгих 13 років чекала лижна Україна спортсмена в тридцятці найкращих”, – йдеться у дописі.

Недільний сенсаційний виступ українця здійснив справжній фурор у світових “скі джампінг” колах.   Одним з тих, хто відреагував на неймовірний успіх нашого літаючого лижника був переможець Кубка світу та лідер Кубка світу зі стрибків з трампліна Халвар Егнар Гранеруд, який подарував нашому спортсмену свій пряник переможця і підтримав його.

Нагадаємо, що 22-річний Євген Марусяк є уродженцем Криворівні.

Теги: Євген Марусяк

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни