Прикарпатець Євген Марусяк показав найкращий результат в історії України на Кубку світу зі стрибків з трампліна

У норвезькому Вікерсунді відбувся черговий етап Кубка світу зі стрибків з трампліна. Він став історичним для України.

Про це інформує “Галка” з посиланням на Skijumping. UA.

Прикарпатець Євген Марусяк зі стрибком на 216.5 метрів посів 11 місце на Кубку світу. Атлет зміг впоратися з несприятливими погодними умовами та виконав доволі чистий стрибок.

Це найкращий виступ України на Кубку світу зі стрибків з трампліна.

У заліку турніру Raw Air Євген Марусяк розташовується на 33 місці. Це перший в історії виступ України на цьому престижному турнірі.

Як писала “Галка”, прикарпатській “летючий лижник” Євген Марусяк під час кваліфікації зі стрибком на 223 метри встановив новий рекорд України на польотному трампліні в норвезькому Віркерсун.