Україна на останніх хвилинах обіграла Ісландію та вийшла на Євро-2024 (ФОТО)

У вівторок, 26 березня, збірна України перемогла Ісландію у фінальному матчі плей-офф кваліфікації Євро-2024.

Про це пише “Галка” з посиланням на Еспресо.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь збірної України. Голи у ворота Ісландії забили Віктор Циганков та Михайло Мудрик, Георгій Судаков віддав два асисти.

Ісландія вийшла вперед на 30-й хвилині зустрічі. Альберт Гудмундссон отримав м’яч неподалік штрафного майданчика, накрутив одразу декількох гравців збірної України, розвернувся та з межі карного майданчика точно пробив по воротах. Андрій Лунін не зміг дотягнутись до м’яча.

Україна відповіла на пропущений гол наприкінці першого тайму. Роман Яремчук отримав м’яч від Віктора Циганкова та ударом в один дотик відправив м’яч у ворота Ісландії. Проте арбітр скасував цей гол через офсайд.

Збірна України гарно розпочала другий тайм. Вже на 54-й хвилині Георгій Судаков віддав розкішну передачу на Циганкова. Віктор змістився з правого флангу в центр та з лінії карного майданчика пробив у дальній кут воріт – 1:1.

На 84-й хвилині українці провели вражаючу комбінацію “віялом” з правого флангу, Циганков транзитом через Судакова доправив м’яч Мудрику, який з лінії карного майданчика вразив ворота Ісландії та вивів Україну вперед – 2:1.

На Євро-2024 команда зіграє у групі E. Суперники – Бельгія, Румунія та Словаччина. Чемпіонат Європи з футболу пройде з 14 червня по 14 липня у Німеччині.