Франківське “Прикарпаття” вдома переграло “Буковину”

МФК “Прикарпаття” вдома переграло “Буковину” з рахунком 2:1.

Чергове західноукраїнське дербі на стадіоні “Рух” видалося дуже напруженим, де вирішальний м’яч, доречі, як і в першому колі у Чернівцях, був забитий на останніх хвилинах поєдинку. Про це повідомляють у пресслужбі франківського клубу, передає Галка.

Перший тайм пройшов у запеклій боротьбі, а до справді гольових моментів справа фактично не доходила.

По перерві господарі й надалі володіли ініціативою, і на 64-й хвилині нарешті змогли відкрити рахунок: після флангового навісу Сондея і скидання від Цюцюри забив Тітаєвський – 1:0. Це дебютний гол літнього новачка у футболці “Прикарпаття”.

Однак всього через сім хвилин доволі несподівано “Буковина” відігралася: Пець наважився на дальній удар метрів, і йому посміхнулася фортуна – 1:1.

Та все ж івано-франківці активно провели кінцівку матчу і зуміли вирвати перемогу: після рикошету від захисника капітан господарів Цюцюра пробив повз голкіпера – 2:1.

Важлива перемога “Прикарпаття”, яке знову впритул наблизилося до четвірки кращих команд групи “А”. Наступного тижня “зелено-жовті” вирушать на виїзний матч з “Діназом”.