У Калуші вмикатимуть вуличне освітлення до 21.00

КП «Міськсвітло» отримало доручення провести відповідні налаштування мережі, щоб вже сьогодні ввечері ввімкнути освітлення. 03 Листопада, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 314 Ілюстроване фото. Освітлення відновлять тільки на центральних вулицях Калуша

Про це повідомив міський голова Андрій Найда.

За його словами, питання вуличного освітленням турбує всіх без виключення мешканців нашої громади. Бо його відсутність зумовлює збільшення кількості ДТП (за участі пішоходів зокрема), ускладнює повернення додому дітей зі спортивних та музичної шкіл, працівників — з роботи.

“Тому ще з початку запровадження аварійних і планових відключень електроенергії разом з керівником Калуського відділення ПАТ “Прикарпаттяобленерго” домовились про проведення постійного моніторингу витрат споживання електричної енергії у вечірній час по місту, щоб зрозуміти, який її обсяг можна спрямувати на освітлення вулиць”, — йдеться в повідомленні.

За словами голови Калуської громади, відповідні розрахунки свідчать, що на сьогодні є можливість увімкнути вуличне освітлення. Щоправда, тільки до 21.00 і тільки на центральних вулицях.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни