Українські військові зможуть опанувати F-16 за кілька місяців — британський експерт – Новини Галича

Президент Асоціації повітряних та космічних сил Великої Британії Грег Бегвел переконаний, що українці зможуть впоратися із опануванням системи управління західними винищувачами F-16 за кілька місяців.

Таку думку він висловив в ефірі телемарафону “Єдині новини”, повідомляє Укрінформ.

Експерт припустив, що українці будуть більш ніж готові прийняти виклики і опанувати нову систему, висловивши захоплення тим, яку дивовижну роботу здійснює Україна і як українські сили борються з Росією.

«Ця система багато в чому відрізняється від радянського обладнання, яке вони використовували раніше, але я вже працював з українцями і знаю, що вони дуже швидко засвоюють тактику і розуміють роботу системи», – зауважив Бегвел.

Президент британської асоціації відзначив, що літаки F-16 розраховані на простоту використання, їхні системи автоматизовані і дуже потужні. Він спрогнозував, що досвідчений військовий пілот міг би почати користуватися таким літаком за 6-8 тижнів. Водночас Бегвел зазначив, що на обслуговування літаків піде трохи більше часу, але допомагати з обслуговуванням, на його думку, можна і віддалено.

«Я переконаний, що ми можемо впоратися за кілька місяців. Хтось скаже, що знадобиться від шести місяців до року і більше і використовує це як виправдання, мовляв, нам бракує часу. Але минув цілий рік. Ми могли б зробити це вже двічі», – підсумував президент Асоціації повітряних та космічних сил Британії.

  • Крім того, Бегвел вважає виправданою потребу України у 200 таких винищувачах та переконаний, що така кількість літаків знайдеться.

    До теми: Наступна масована атака РФ може відбутися 24 лютого, – речниця ОК «Південь» Гуменюк

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни