У Тлумачі при церкві Пресвятої Трійці пройшов чотириденний дитячий табір “Дорогою до Христа” – Новини Галича

Сьогодні, 28 липня, відбувся останній день християнського табору на парафії, повідомляє “Галицький кореспондент“.

Впродовж цих днів діти розпочинали свій новий день зі спільної молитви під час Служби Божої. Далі протягом дня вони слухали різні науки та повчання на теми добра і зла, що таке гріх і таїнство сповіді, грали ігри, малювали, танцювали, стрибали різноманітні руханки.

На парафії кажуть, що такий табір – не лише місце духовного відпочинку для дітей, але й місце нових знайомств. Кожна гра, кожен конкурс були спрямовані на те, щоб запалити у серцях дітей любов до Бога та ближнього.

За словами настоятеля церкви Павла Дутчака, цьогоріч вдалося згуртувати і залучити до християнського табору аж 116 дітей. Священник переконаний, що це хороший показник в порівнянні з минулим роком, де табір відвідували лише 52 дитини.

До слова, у цьогорічному таборі перебували й діти, які переїхали у Тлумач з міст і сіл, де нині відбуваються військові дії.

“Майбутнє наших дітей залежить від того, що ми вкладаємо в них зараз, – каже о. Павло Дутчак. – З дітьми треба говорити про все: про доброзичливість, про відповідальність за свої вчинки і навіть про сенс життя. Всі ці важливі речі ми намагаємося обговорювати з дітьми у таборі. Крім того, діти ближче познайомилися один з одним і кожен знайшов собі у таборі друга”.

Мар’яна ЛОКАТИР

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни