Суд оштрафував чоловіка за незаконне видобування гравію з ріки Лімниця на 51 тисяч гривень

Згідно матеріалів справи, обвинувачений не будучи зареєстрованим як суб’єкт підприємницької діяльності та не маючи передбаченого законодавством дозволу, здійснив незаконне видобування піщано-гравійної суміші, яка належить до корисних копалин загальнодержавного значення. 15 Серпня, 2022, 12:00 Калуш Переглядів: 200 Ілюстрація. Суд конфіскував піщано-гравійну суміш.

Перебуваючи за місцем свого проживання, у нього виник протиправний умисел, спрямований на незаконне видобування корисних копалин. З цією метою він позичив у знайомої саморобний причіп, взяв з собою лопати, та на тракторі «ЮМЗ-6», який також позичив, поїхав до ріки. Навантаживши на причіп піщано-гравійну суміш, обвинувачений попрямував додому. Під  час перевезення незаконно добутої ним піщано-гравійної суміші був зупинений поліцейським, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області.

У підготовчому судовому засіданні прокурор просив затвердити угоду про визнання обвинуваченим винуватості, призначивши йому визначену сторонами міру покарання.

Обвинувачений та захисник також підтримали позицію прокурора, наполягаючи на затвердженні судом укладеної угоди.

Заслухавши думку сторін кримінального провадження, суд вирішив затвердити угоду між прокурором та обвинуваченим.

За наслідками якої, чоловіку призначити покарання у виді штрафу в розмірі 51 000,00 гривень.

Речові докази по кримінальному проваджені, трактор «ЮМЗ-6» та саморобний двоколісний причіп, суд вирішив після вступу вироку в законну силу повернути власникам. Піщано-гравійну суміш, лопати з дерев’яним держаком, суд конфіскував.

Довідково: Ріка Лімниця являється ландшафтним заказником місцевого значення з водоохоронною смугою вздовж берегів шириною 100 м. Статус присвоєно 1979 року з метою збереження природного комплексу вздовж русла річки.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни