Ще дешевше. Будівлю «Промінвестбанку» в центрі Калуша втретє пробують реалізувати через аукціон

Нагадаємо, 13 вересня мав відбутися перший аукціон з продажу приміщень і майна «Промінвестбанку» на майдані Шептицького в Калуші. Майно банка-банкрута продавали через Національну електронну біржу. Умови продажу було затверджено рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. 28 Вересня, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 76

На торги висталили нежитлове приміщення загальною площею 504,3 кв. метри (включає приміщення служби інкасації площею  479,9 кв. метри та котельню на  24,4 кв. м, а також огорожу та ворота), службові приміщення (з добудовою каси)  загальною площею 963,7 кв. метрів та основні засоби у кількості вісім одиниць, інформують “Вікна”.

Стартова ціна продажу становила  понад 8 млн 857 тис. гривень з урахуванням податку на додану вартість.  Однак аукціон не відбувся, оскільки не було подано жодної заяви.

Відтак майно виставили на електронні торги вдруге, вже за ціною понад 7 млн 971 тис. гривень. Проте знову безуспішно. Відтак лот виставили на торги втретє, а його стартова ціна зараз становить близько 7 млн 86 тис. гривень. Прийняття заяв на участь в аукціоні завершується сьогодні, 28 вересня, а торги мають відбутися 29 вересня.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни