“Рамштайн-7”: Україна отримає системи Hawk, артилерію, боєприпаси та засоби ППО – Новини України

"Рамштайн-7": Україна отримає системи Hawk, артилерію, боєприпаси та засоби ППО - Новини України

Під час засідання Контактної групи з питань оборони у форматі “Рамштайн” шестеро країн оголосили про надання додаткової військової допомоги Україні. Серед них – Швеція, Іспанія, Канада, Німеччина, Греція, Польща. Про це заявив міністр оборони Сполучених Штатів Ллойд Остін у ході брифінгу, передає ” Європейська правда “.

За його словами, військову допомогу на суму 287 мільйонів доларів Україна отримає від Швеції. Пакет допомоги містить системи ППО.

– Хочу подякувати Швеції, яка сьогодні оголосила суттєвий пакет військової допомоги Україні на 287 мільйонів доларів. До нього входять ключові засоби, зокрема системи протиповітряної оборони, які посилять здатність України захищати себе від безжальних ударів Росії, які продовжуються, – заявив Остін.

Ще дві пускові установки Hawk та ракети до них будуть надані нашій країні Іспанією, а Канада забезпечить українських захисників зимовим спорядженням на загальну суму 500 мільйонів доларів. Також ЗСУ отримають кошти ППО, артилерію та боєприпаси від Німеччини та Греції.

– Німеччина продовжила вкрай необхідні постачання протиповітряних засобів, артилерії та боєприпасів для РСЗВ. Греція оголосила про важливу передачу артилерійських снарядів калібру 155 міліметрів, – наголосив глава Пентагону.

Як зазначив Остін, додаткове артилерійське та протитанкове озброєння та засоби протиповітряної оборони малої дальності ЗСУ отримають також від Польщі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни