Путін може застосувати іранські ракети й дрони для знищення Patriot, – ЗМІ – Новини Галича

Росія може використати надані Іраном ракети та дрони для спроби знищити системи Patriot, надані Україні Штатами.

Як повідомляє кореспондент “Укрінформу”, про це пише Forbes.

“Путін може використати надане Іраном озброєння та іранську тактику для спроби знищити українські Patriot. Зокрема, він може спробувати повторити перевірену у боях стратегію, застосовану бойовиками хуситами проти очолюваних Саудівською Аравією сил під час війни в Ємені”, – йдеться у матеріалі.

Зазначається, що хусити успішно застосовували іранські дрони проти радарів Patriot. Після їх знищення ракетами обстрілювалася система Patriot, яка вже не могла їх перехопити.

“Якщо українські Patriot будуть стаціонарно розгорнуті у Києві, що є дуже вірогідним, Росія може запустити безпрецедентну кількість дронів Shahed у груповій атаці проти його радару, обстрілявши місце розгортання ракетами, аби знищити батарею. Вчинивши таким чином, Москва продемонструє, що її наступ неможливо зупинити, незважаючи на зусилля США та союзників із зміцнення української повітряної оборони”, – стверджує Forbes.

Водночас видання звертає увагу, що США ніколи не припускали, що Patriot зумовить перелом у війні.

  • “Постачання цього озброєння є більше символічним, показуючи подальшу рішучість США підтримувати Україну. Утім, її знищення може бути символічним для Путіна, який може вирішити, що проведення масштабної операції з метою виведення її з ладу, буде вартим зусиль винятково із пропагандистською метою”, – підсумовується у матеріалі.

    Нагадаємо, США дають Україні військову допомогу на $1,85 млрд, зокрема системи Patriot

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни