Понад 83% видатків бюджету Калуського району у 2022 році склала зарплата

На офіційному сайті Калуської районної ради оприлюднили проєкт рішення — звіту про виконання районного бюджету у 2022 році. 14 Березня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 167 Підготовку тероборони та населення до участі в русі національного спротиву профінансували всього на 6 тис. гривень Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Так, торік доходи бюджету склали близько 1 млн 727 тис. гривень. З них 1 млн 168 тис. гривень отримали від держави і ще близько 559 тис. гривень заробили, в основному від оренди приміщень комунальної власності, інформують “Вікна”.

Видатки районного бюджету у 2022 році — близько 1 млн 827 тис. гривень. З них 1 млн 479 тис. гривень (83,1%) витратили на зарплату з нарахуваннями працівникам апарату районної ради. Ще майже 149 тис. гривень використали на енергоносії та комунальні послуги.

Як випливає з оприлюднених проєктів рішень — звітів про виконання районних цільових програм, торік з районного бюджету фінансували три програми, сумарно витратили в межах 100 тис. гривень. Зокрема, фінансували Програму розвитку місцевого самоврядування в Калуському районі на 2021-2025 роки — за її рахунок забезпечували елементарну діяльність районної ради: близько 4,8 тис. гривень витратили на канцелярські товари і понад 25 тис. гривень на оплату електроенергії, спожитої у комунальних приміщеннях, які використовуються структурними підрозділами райдержадміністрації та іншими орендарями.

Районну цільову програма підготовки територіальної оборони та підготовки населення до участі в русі національного спротиву у 2022 році профінансували всього на 6 тис. гривень (на заходи цієї програми було передбачено понад 1,3 млн гривень). Кошти спрямували на оплату білбордів для роз’яснення суті національного супротиву.

Найбільше коштів районного бюджету у 2022 році — понад 54 тис. гривень — витратили за Програмою фінансування заходів з мобілізаційної підготовки в Калуському районі на 2021-2023 роки. Як зазначено у звіті, за ці кошти закупили 1149 літрів пально-мастильних матеріалів для перевезення Калуським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки громадян України, які призвані на військову службу, зі збірного пункту до військових частин.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни