Пес-сапер Патрон зворушливо привітав свого господаря Михайла з днем ​​народження – Новини України

Пес-сапер Патрон зворушливо привітав свого господаря Михайла з днем ​​народження  - Новини України

Фото: t.me/patron_pes

Знаменитий український пес-сапер, джек-рассел-тер’єр Патрон, поділився зворушливим відео на честь дня народження свого господаря Михайла Ільєва та привітав його з цим святом. Про це повідомляється на сторінці Патрона в Instagram.

– Сьогодні День народження у найкращого чоловіка на світі (хай простить мене пан Залужний) – у моєї людини Михайла. Я пам’ятаю, як побачив його вперше. Я пам’ятаю кожну нашу гру, і щоразу, як я представляв Михайлу своє дизайнерське бачення його тапочок чи лінолеуму чи ще чогось. Як він сміється, але суворо так каже: „Не можна так, хто поганий пес“. Але я знаю, що я для нього завжди добрий пес. Так просто заведено говорити. Мій Михайло – справжній герой. Йому ніколи не потрібні були медалі чи гроші. Коли наше місто в перші дні повномасштабної війни щедро поливали з усього чого тільки можна, воно допомагало рятувальникам, а ввечері разом із дружиною розвозили їжу та все необхідне до пологових будинків. Це найчесніша і найдобріша людина, яку я знаю. Щоразу, коли гинуть чи зазнають поранень сапери, він переживає, ніби це сталося з членами його сім’ї. Ми справді вважаємо саперів своєю родиною, – зазначив Патрон.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Патрон 🧨 (@patron_dsns)

Пес Патрон з початку повномасштабної війни, окрім своїх прямих обов’язків з розмінування, також допомагає людям та відвідує благодійні акції. Раніше Патрон та його друзі-рятувальники приїхали провідати та підтримати дітей у лікарні Охматдит. Крім того, вони нагадали дітям правила безпеки у надзвичайних ситуаціях.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни