Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд сезону зі стрибків у висоту – Новини України

Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд сезону зі стрибків у висоту - Новини України

Ярослава Магучіх встановила новий найкращий результат сезону у світі у стрибках у висоту – 2.04 м. Це також повтор третього найкращого результату в кар’єрі українки. Вона здобула “золото” на змаганнях у німецькому Коттбусі, встановивши також рекорд турніру. Про це повідомив Національний олімпійський комітет.

– Впевненою перемогою відриває 2024-й олімпійський рік українка Ярослава Магучіх. Щойно чинна чемпіонка світу зі стрибків у висоту здобула нагороду найвищого ґатунку на етапі Світового легкоатлетичного туру “бронзової” категорії  – “International Jump Meeting” у Котбусі (Німеччина), встановивши при цьому рекорд змагань і найкращий результат сезону в світі – 2.04!, – заявили в НОК.

Висоту в 2.04 метра Магучіх взяла з другої спроби. Найближчою за результатом суперницею українки була німкеня Імке Оннен, вона взяла висоту у 1.94 метра.

27 серпня Магучіх вперше стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту на Чемпіонаті світу з легкої атлетики у Будапешті. У 2019-му та 2022-му роках вона вигравала срібні медалі.