Павелко подав апеляцію через усунення з посади президента УАФ і продовжує працювати – Новини України

Павелко подав апеляцію через усунення з посади президента УАФ і продовжує працювати - Новини України

Фото: Facebook/andriy.pavelko

Прокуратурі не вдалось усунути з посади президента Української асоціації футболу Андрія Павелка та генерального секретаря Юрія Запісоцького. Печерський районний суд відмовив прокурорам у задоволенні клопотання і виніс ухвалу про відсторонення терміном на один місяць замість двох. Але й вона не набирає законної сили негайно. Тому обидва футбольних функціонера продовжать виконувати свої обов’язки і вже подали апеляції, повідомили в УАФ.

– Андрій Павелко продовжує виконувати свої обов’язки президента УАФ до набуття відповідним рішенням суду законної сили. Саме такий порядок виконання рішення встановив суддя Печерського суду за підсумками розгляду клопотання прокурора. Таким чином, до закінчення апеляційного розгляду справи Андрій Павелко уповноважений виконувати свої обов’язки на посаді президента УАФ, – повідомили в УАФ. 

Про вимогу прокуратури відсторонити Павелка та генерального секретаря Юрія Запісоцького в УАФ повідомили 13 лютого. Обидва функціонери фігурують у справі про ймовірну корупцію при будівництві футбольних полів та розкрадання коштів.

У листопаді 2022 року Павелка заарештовали на дві місяці, але він вийшов завдяки внесенню застави в 9, 88 мільйона гривень.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни