Прикарпаття з новими спортивними досягненнями

Новини Прикарпаття з новими спортивними досягненнями Сьогодні

Ангеліна Брикіна взяла участь у Кубку світу з фристайлу (акробатика), що відбувся в Канаді.

За вдало виконаний стрибок в кваліфікації наша спортсменка потрапила до фіналу, посівши 7 місце.

У фіналі Ангеліна успішно виконала стрибок FF і потрапила до супер фіналу з 3 результатом. У супер фіналі наша спортсменка посіла 6 місце.

Прикарпатський боксер Василь Ткачук здобув 3 бронзову нагороду у ваговій категорії +92 кг на міжнародному турнірі “Странджа”, що приймала  болгарська Софія. За першість там змагались 261 спортсмен із 28 країн світу.

Україну представляли 27 боксерів.

Три золоті нагороди привезли наші спортсмени з Кривого Рогу, де відбувся Всеукраїнський турнір з боксу-2024. На рингу виступили 64 спортсмени зі всієї України. За підсумками змагань у Прикарпаття такі нагороди:

1 місце – Владислав Кондратюк, Денис Роздольський, Ярослав Михалушко.

Вітаємо наших спортсменів та їхніх наставників з перемогами!