Гімнасти Ковтун, Верняєв та Чепурний вибороли медалі Кубка світу – Новини України

Гімнасти Ковтун, Верняєв та Чепурний вибороли медалі Кубка світу - Новини України

Українські гімнасти вибороли три медалі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Каїрі. Про це повідомив Національний олімпійський комітет України.

– Подвійним вийшов для України п’єдестал пошани у вправах на паралельних брусах. Ілля Ковтун святкував перемогу, в активі Олега Верняєва срібло!.. Ще одну срібну медаль нашій збірній сьогодні приніс в опорному стрибку Назар Чепурний, – розповіли в НОК України.

Чинний віцечемпіон світу в багатоборстві 20-річний Ілля Ковтун, який наприкінці минулого року переніс операцію, виборов золото з сумою балів 15.600. Олімпійський чемпіон 30-річний Олег Верняєв став срібним призером з сумою балів 15,230.

21-річний Назар Чепурний, який є бронзовим призером останнього чемпіонату світу в опорному стрибку,  набрав у сумі за два стрибки 14,900. Він поступився лише чемпіону світу 2022 року та володарю олімпійської бронзи Токіо-2020 31-річному Артуру Давтяну з Вірменії (14,930).

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от UkrainianGymnasticsFederation (@ukr.gymnastics)

Стартовий етап Кубка світу зі спортивної гімнастики проходив в Єгипті 15-18 лютого. Українська федерація гімнастики повідомляла, що нашу збірну на першому етапі нового сезону представлять п’ятеро спортсменів: Олег Верняєв, Ілля Ковтун, Назар Чепурний, 19-річна Єлизавета Губарева та Діана Лобок.