Осінні канікули в школах Калуської громади перенесли на тиждень

Осінні канікул в закладах загальної середньої освіти Калуської громади мали розпочатися з понеділка, 24 жовтня і тривати до 31 жовтня. 20 Жовтня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 707 Ілюстроване фото. Періоди канікул заклади освіти визначають самостійно

Однак їх вирішили змістити на тиждень: тижневі осінні канікули розпочнуться 31 жовтня.

Як пояснила «Вікнам» заступниця начальника управління освіти Калуської міської ради Леся Кобзан, періоди канікул заклади освіти визначають самостійно. Згідно із Законом «Про повну загальну середню освіту», структура і тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу освіти. При цьому тривалість канікул у закладах освіти протягом навчального року не може становити менше 30 календарних днів.

Саме закладами освіти було запропоновано перенести канікули на тиждень. Зокрема за прогнозом наступного тижня будуть сприятливі для навчання погодні умови. Головною ж причиною такого рішення, за словами Лесі Кобзан, є прагнення продовжити навчання в очному форматі, поки є така можливість.

Нагадаємо, з 10 жовтня після масованого ракетного обстрілу України школярів на тиждень переводили на дистанційне навчання. Як далі розгортатимуться події — невідомо.

Між тим, в деяких містах України вирішили відмовитися від осінніх канікул, об’єднавши їх з зимовими. Такі рішення пояснюють сприятливими погодними умовами та потребою економити електроенергію — взимку ця проблема, вірогідно, буде більш гострою.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни