На Косівщині реконструюють підземний газопровід під Черемошем | Новини Галича

Фото ілюстративне

ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» планує провести реконструкцію газопроводу на межі Чернівецької та Івано-Франківської областей.

З метою недопущення аварійної ситуації та забезпечення безперебійного газопостачання споживачів ГРС «Чорногузи», передбачається реконструкція ділянки газопроводу-відводу довжиною 727 м на переході через р. Черемош на межі Вижницького району Чернівецької області та Косівського району Івано-Франківської області.

Найближчими населеними пунктами є с. Чорногузи у Вижницькому районі Чернівецької області, с. Кути у Косівському районі Івано-Франківської області. Найближчі житлові будинки знаходяться на відстані: с. Чорногузи – 470 м, с. Кути – 410 м.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планової діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до: Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки та контролю, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс. (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, e-mail: [email protected], контактна особа: Тіщенкова Марина Олегівна, директор Департаменту екологічної оцінки та контролю, пишуть Версії з посиланням на Галичину.

Підписуйтесь на канал в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни