Калуські рятувальники розповіли дітям як діяти під час небезпеки

ДСНС і UNICEF проводять спільну кампанію та розробляють продукти, що допомагають дітям розуміти всю небезпеку від вибухонебезпечних предметів, навчитись їх розпізнавати та правильно діяти. 30 Вересня, 2022, 17:00 Калуш Переглядів: 62

Вагомою підтримкою для роботи з дітьми є наочні методичні матеріали, розроблені Міжнародним дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з ДСНС України,які рятувальники застосовують під час проведення уроків безпеки в закладах освіти та при проведенні різноманітних заходів для дітей, інформують “Вікна” з посиланням на Калуське РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області

Так, сьогодні працівники Калуського РУ ГУ ДСНС в області провели ряд заходів для діток з використанням методичних матеріалів UNICEF.

Насамперед, рятувальники наголошують школярам на чіткому виконанні вказівки батьків та педагогів щодо дій під час повітряної тривоги. А також рятувальники наголосили,що слід чітко засвоїти правило – нічого не чіпати на вулиці, у транспорті, будь-де поза власною оселею,адже вибухівку можуть замаскувати під цілком невинні речі – іграшки, гаманці тощо. А цікаві розмальовки, розвиваючі ігри, наліпки та лабіринти розроблені фахівцями UNICEF та ДСНС не залишили байдужим жодну дитину і всі пообіцяли детально опрацювати всі подаровані їм методичні матеріали.

ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. До вирішення дитячих проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з рятувальниками.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни