Калуська стоматологічна поліклініка матиме резервну лінію електропостачання

Можливості резервної лінії обмежені, тож поліклініка зможе включати освітлення, компресорні та стоматологічні установки, але не опалення. 14 Січня, 2023, 15:00 Калуш Переглядів: 276 Зараз для поліклініки готують резервну лінію електроживлення. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Всередині грудня директор комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка Калуської міської ради» Олег Шкляр на сторінці медичного підприємства в соціальній мережі оприлюднив звернення до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлани Онищук та до АТ “Прикарпаттяобленерго” з проханням посприяти у розв’язанні проблеми відключення електроенергії для стоматполіклініки.

«Поліклініка обслуговує велику кількість пільгових категорій, до яких входять пенсіонери, особи з інвалідністю, діти, учасники бойових дій та інші. Надавати вчасно  невідкладну стоматологічну  допомогу та проводити лікування, в тому числі оперативні хірургічні втручання, в таких умовах ми не можемо!», — написав керівник комунального медичного закладу.

Як повідомив Олег Шкляр «Вікнам», зараз для поліклініки готують резервну лінію електроживлення, до якої вона зможе підключатися у випадку відключень світла на основній лінії. За словами Олега Шкляра, можливості резервної лінії обмежені, тож поліклініка зможе включати освітлення, компресорні та стоматологічні установки, але не опалення.

Варіант з електрогенератором не розглядають. Для роботи стоматполіклініки потрібен генератор на 100-150 кВт, а його робота пов’язана з величезними витратами на пальне.

Нагадаємо, нещодавно міська рада виділила близько 850 тис. гривень на пальне для електрогенератора потужність 240 кВт. При роботі генератора на повній потужності пального на таку суму вистачить всього на три дні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни