Калушанин створив петицію “Відсторонити Аліну Паш від участі на Євробаченні у Італії”

Автором петиції став калушанин Ярослав Куцій, який вимагає переголосувати результати Євробачення і відсторонити переможницю.

13 Лютого,
2022,
13:00
Калуш

Переглядів: 448


Гурт Kalush заявив про фальсифікації підрахунку голосів на користь Alina Pash

Автор петиції вимагає дискваліфікувати Аліну Паш з Національного відбору на Євробачення у Турині, адже:

 1. “Відбулася незрозуміла ситуація, фальсифікація, результати на листочку, зникла таблиця, незрозуміла подача голосів, Cloudless 2 бали, Our Atlantic 1, та ні навпаки. Не зараховані голоси із СМС . Під час підтримки в залі Kalush Orchestra охорона ходила і просила голосно не підтримувати, водночас стосовно інших учасників такого не було
 2. Представники Суспільного не хотіли надавати протокол про голосування. Якщо все чесно, чому цього не було зроблено ?
 3. Дана особа знаходиться у Миротворці за перетин кордону окупованого Криму, переліт через Москву, концерти на півострові.
 4. Оцінки Kalush Orchestra були занижені Ярославом Ладигіним, адже спочатку на виступ Wellboy він сказав, що цей виступ для внутрішнього ринку, використання, водночас у підсумках дає високу оцінку йому, а Калушу занижує.
 5. Wellboy став розмінною монетою, аби пустити Аліну Паш на Євробачення від України і недопущення Kalush Orchestra, адже журі прекрасно розуміли, що Kalush Orchestra явні фаворити серед глядачів. Тому Калушу дали 6, а Велбою — 7
 6. Чому особа — Ярослав Лодигін взагалі був серед журі, дозволивши собі обізвати Kalush Orchestra як “із лісу, гір”, принизивши їх, назвавши так б мовити другосортними. То нам цуратися свого фольклору і пускати, тих хто їздить у Крим на пісенний конкурс?
 7. Тут не важливо довести чи переміг чи програв Калуш, тут питання у доцільності і правдивості голосування. За глядачами ви самі все бачили
 8. Вважаємо недоцільним її участь від України у Турині, зважаючи на ескалацію ситуації російськими військами на кордоні України!”.

Також автор петиції вимагає:

 1. Переголосування Нацвідбору виключно глядачами, не враховуючи голосів суддів, це все ж таки національний відбір, а не відбір трьох осіб.
 2. Дискваліфікувати Аліну Паш з відбору (Дана особа занесена у Миротворець. Поїздки до Москви і концерти у окупованому Криму) Особа із бази “Миротворець” не має права представляти нашу країну на Євробаченні
 3. Публічне вибачення перед Kalush Orchestra та Україною за образу фольклору у сучасному звучанні.

Петицію можна підписати за посиланням.

Як повідомляли “Вікна”, гурт Kalush заявив про фальсифікації підрахунку голосів на користь Alina Pash.

Український репер, фронтмен гурту Kalush Олег Псюк звинуватив представників “Суспільного” у нібито нечесному підрахунку голосів, за підсумками якого в фіналі національного відбору “Євробачення-2022” перемогла не його команда, а співачка Аліна Паш.

Раніше йшлося, що Kalush Orchestra посів друге місце національного відбору Євробачення.

Від журі гурт Kalush Orchestra отримав 6 балів із восьми можливих. 8 балів отримала Alina Pash, 7 — Wellboy.

Глядачі віддали Wellboy 6 балів, Alina Pash — 7 балів, калушанам — 8 балів. У підсумку Alina Pash представить Україну на Євробаченні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни