Калуш отримає обладнання для друку водійських посвідчень за світовими зразками

27 жовтня Калуська міська рада надала згоду на безоплатне прийняття об’єктів державної власності у комунальну власність Калуської територіальної громади. 31 Жовтня, 2022, 11:00 Калуш Переглядів: 233 Роботу управління «Центр надання адміністративних послуг» забезпечують 24 адміністратори

Громаді передають з державної власності з балансу державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» принтер для двостороннього ретрансферного друку Swiftpro K60 з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування. Вартість обладнання становить майже 124 тис. гривень, інформують “Вікна”.

Міська влада бере на себе зобов’язання використовувати передане їй майно за цільовим призначенням і не відчужувати його в приватну власність. Принтер призначений для Центру надання адміністративних послуг, а саме для надання адміністративних послуг з реєстрації транспортних засобів та видачі національних посвідчень водія.

«Програмно-апаратні комплекси, що підлягають передачі, це сучасне технологічне рішення для внесення відомостей до бланків посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та інших бланків документів формату ID-1, що відповідає світовим стандартам галузі захищеного друку.

Наявні сьогодні в Управлінні «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калуської міської програмно-апаратні комплекси, що складається з принтера Toppan CP500 з додатковим обладнанням для оформлення та видачі посвідчення водія та державної реєстрації транспортних засобів, є застарілими та не забезпечують відповідний рівень захисту нанесеної (персоналізованої) інформації на документи державного зразка, зокрема в наслідок впливу зовнішніх факторів. У зв’язку з чим персональні дані власника документа та інші данні протягом року використання стираються що, є неприйнятним та недопустимим (цей комплекс виконком закупив за рахунок державної субвенції у 2021 році).

З огляду на що, подальша заміна застарілого обладнання на сучасне, зокрема на принтер для двостороннього ретрансферного друку Swiftpro K60 з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування, є в край необхідним. По-перше, нове обладнання підтримує функцію нанесення додаткового захисного покриття підвищеної міцності, по-друге, забезпечить використання ретрансферної технології (технологія передачі зображення, під час якої використовуються кольорова та ретрансферна стрічки), по-третє, забезпечить у нерозривному циклі електронну та графічну персоналізацію документа (нанесення даних, у тому числі і персональних) та на відміну від застарілого обладнання підтримує функцію кодування безконтактного електронного носія у кожній одиниці обладнання, що в свою чергу може забезпечити подальше комплексне впровадження документів нового покоління», — зазначено у рішенні.

Гарантійний строк для програмно-апаратних комплексів становить 12 місяців з дати їх передачі.  

На даний час роботу управління «Центр надання адміністративних послуг» забезпечують 24 адміністратори, з них 11 — у віддалених робочих місцях.

Також повідомляють, що Калуський ЦНАП обслуговує Калуську територіальну громаду з загальною чисельністю населення близько 87,5 тис. осіб. Дві третіх з них є потенційними одержувачами послуг з державної реєстрації транспортних засобів та видачі/обміну посвідчень водія. Нове обладнання повністю покриє потребу громади у випуску документів формату ID-1, у тому числі й з безконтактним електронним носієм.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни