Kalush Orchestra з Козаком Сіромахою презентували гімн Перемоги

Переможці Євробачення-2022 презентували нову вибухову відеороботу “Нумо, козаки”. 04 Грудня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 865 Віримо, що ця пісня може стати гімном нашої скорої Перемоги? — говорить лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк

“Музична мобілізація — це культурний фронт, на якому ми боремось з пропагандою. А основна наша зброя — це пісня. І для неї нам не потрібен ленд-ліз! Нам портібна ваша підтримка! Щоб написати пісню про козаків, вирішили зробити цю пісню зі справжнім козаком. Приємного перегляду!” — йдеться в анонсі до нової відеороботи Kalush Orchestra разом із Козаком Сіромахою.

“Це пісня, в якій ми хотіли передати справжній український дух. Незважаючи на жорстокість ворога та відсутність у нього будь-яких людських якостей, українські воїни женуть їх з нашої землі все далі і далі! Віримо, що ця пісня може стати гімном нашої скорої Перемоги. Саме це, ми і хотіли показати — силу та мужність українських чоловіків, які кожного дня готові віддати своє життя за рідну Батьківщину”, — говорить лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни