“Чисті серця” облаштували в Калуші кімнату-прихисток для вимушених переселенців

Волонтерський хаб на базі «Чисті серця Калуш» не тільки продовжує розпочату діяльність від перших днів повномасштабного вторгнення росії, а й постійно її удосконалюють. 14 Грудня, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 343 У кімнаті зможуть заночувати люди, які посеред ночі шукають прихистку

Сьогодні на обліку організації перебуває орієнтовно до 3,7 тис. мешканців (1 700 сімей), які знайшли прихисток у Калуській громаді. Тут люди отримують не тільки продукти харчування, засоби гігієни, товар для дітей, одяг, а також й психологічну та юридичну допомогу, консультації щодо працевлаштування. Організовують та проводять еко-акції з благоустрою нашої громади, розповів міський голова Андрій Найда.

Продовжують також створювати комфортні умови для внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, облаштували дитячу кімнату, в якій можуть гратися діти, поки батьки отримують допомогу. Тут же для наймолодших проводять навчально-розвиваючі заходи. Так, 16 грудня о 15:00 відбудеться майстер-клас «Моя різдвяна казка», на який потрібно попередньо зареєструватися за посиланням.

А тепер ще й закінчили ремонт кімнати — прихистку для вмушених переселенців. У ній планують не тільки проводити заняття, а також можна буде людям, які посеред ночі шукають прихистку, переночувати.

Найближчим часом палатка, яка знаходиться поруч з приміщенням організації, служитиме й пунктом Незламності для всіх потребуючих.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни