Баскетболістки “Франківськ-Прикарпаття” захистили звання чемпіонок Суперліги (ФОТО)

Баскетболістки “Франківськ-Прикарпаття” – чемпіон жіночої Суперліги сезону 2023/24. У вирішальному матчі Фіналу чотирьох франківська команда здолала Київ-Баскет з рахунком 73:40.

Переможний для франківок фінал пройшов 31 березня, пише “Галка” з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Франківськ-Прикарпаття вже зі стартових хвилин окреслив свою перевагу, розпочавши матч 7:0 і надалі спокійно контролював хід гри, поступово нарощуючи перевагу. До великої перерви Франківськ-Прикарпаття вигравав +15.

Друга половина гри розпочалась ще з одного ривка Франківська-Прикарпаття 12:0, після чого погасли всі сподівання на інтригу. З кінцівки третьої чверті гості з Івано-Франківська тримали перевагу на рівні 30 очок і завершили матч, маючи +33.

Найкращими у переможниць стали гравчині досвідченої трійки команди – Оксана Моллова набрала 23 очка та 10 підбирань, Кристина Філевич відзначилась 18 очками та 17 підбираннями, а Ольга Алексейчик записала до активу 9 очок та 8 підбирань та 8 передач.

У Київ-Баскета найрезультативнішою стала Анжеліка Ляшко з 16 очками.

Франківськ-Прикарпаття здобув друге поспіль та друге загалом чемпіонство жіночої Суперліги. Київ-Баскет втретє у своїй історії здобуває срібні нагороди (2019, 2021 та 2024 роки).