Зірки Голлівуду Кетрін Винник та Іванна Сахно відвідали Київ і прогулялися центром міста – Новини України

Зірки Голлівуду Кетрін Винник та Іванна Сахно відвідали Київ і прогулялися центром міста - Новини України

Фото: t.me/U24_gov_ua

Голлівудські акторки українського походження Іванна Сахно та Кетрін Винник приїхали до Києва. Разом із ними до України навідалися креативний директор And Us Джеймі Кенневей, менеджер гурту Imagine Dragons Мак Рейнольдс, а також оператор-постановник колективу Тай Арнольд. Про це повідомляється на офіційній сторінці платформи UNITED 24 у соцмережах.

Візит знаменитостей присвячений річниці запуску урядової фандрейзингової платформи, яка була створена 5 травня минулого року.

– Вітаємо всіх в Україні, – йдеться у пості.

Гості вже встигли прогулятися центром столиці та зробити знімки на тлі згорілої техніки окупантів на Софійській площі.

Іванна Сахно родом із Києва. У 2013 році у віці 15 років разом із батьками переїхала до Лос-Анджелеса, де живе та працює донині. Відома своїми ролями у ситкомі “Леся+Рома”, біографічній стрічці “Іван Сила”, голлівудському блокбастері “Тихоокеанський рубіж: Повстання”, голлівудській екшн-комедії “Шпигун, який мене кинув” та серіалу “Зоряні війни: Асока”.

Кетрін Винник 45 років. Вона акторка й режисер українського походження з Канади. Вільно розмовляє українською мовою. Найбільш відома за ролями у серіалах “Вікінги”, “CSI: Місце злочину”, “Доктор Хаус”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни