Зеленський знову зібрав Ставку у розширеному форматі: обговорили бої у Бахмуті та обстріл Херсонщини – Новини України

Зеленський знову зібрав Ставку у розширеному форматі: обговорили бої у Бахмуті та обстріл Херсонщини - Новини України

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача у розширеному форматі. На ньому керівництво військових структур повідомляли про ситуацію на фронті, а також обговорювали низку важливих питань. Про це голова держави повідомив у вечірньому зверненні.

– Детально займаємося ситуацією на кожному із фронтових напрямків. Найважче, як і раніше, – Бахмут і бої, що мають значення для захисту міста. Звісно, розглянули на Ставці та інші напрями на Донбасі, а також зони відповідальності угруповань «Таврія», «Одеса», – сказав Зеленський.

Як зазначив президент, учасники засідання також обговорили ситуацію навколо Херсона. Там за добу область була обстріляна росіянами понад 30 разів.

– Генерал Москальов доповів про ситуацію навколо Херсона та області. Понад 30 російських обстрілів Херсонської області за цю добу! Прямо вулицями, просто людьми. Мої співчуття всім, хто втратив рідних. За сьогодні вже четверо загиблих. Зробимо все, щоби придушити терористів. Генерал Наєв доповів про ситуацію на півночі та по периметру кордону: контроль над ситуацією – наші сили, – зазначив він.

Також на порядку денному були питання щодо логістики для передової – покриття дефіцитів. Президент наголосив, що українських воїнів готують зараз до повернення до активних дій заради звільнення нашої землі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни