Зеленський про обстріл Херсона та Запоріжжя: РФ стала синонімом терору – Новини України

Зеленський про обстріл Херсона та Запоріжжя: РФ стала синонімом терору - Новини України

Фото: facebook.com/zelenskiy.official

Президент України Володимир Зеленський відреагував на обстріли, які влаштували російські війська 11 березня і наголосив, що країна-агресор стане прикладом поразки та справедливого покарання за цей терор. Про це повідомив глава держави у вечірньому зверненні.

Президент зазначив, що хоче підтримати всі ті українські міста та громади, які щодня та щоночі відчувають “жорстокі, терористичні удари держави-зла”. За його словами, Росія продовжує нести руйнування та смерті.

– Наша Херсонська область та Херсон, яким окупант мстить за свій програш. Наше Запоріжжя. Наші міста Донецької та Луганської областей, які Росія прагне просто спалити. Наша Харківська область та Харків. Тільки по Харкову і лише з початку цього року, менш як за два з половиною місяці, ворог вдарив уже понад сорок ракет. Нікополь, Марганець – наша Дніпропетровська область. Наша Руська, уламки та воронки від снарядів у землі – це автопортрет Росії, який вона малює там, де без Росії панує нормальне життя, – сказав Зеленський.

Він наголосив, що сьогодні російські обстріли забрали життя людей у Херсоні, які просто пішли до магазину за продуктами. Внаслідок цього троє українців загинули. А у Запоріжжі російська ракета вдарила по об’єкту життєзабезпечення міста.

– У прикордонних районах окупант обстрілював села, щоб залякати людей, щоб налякати людей. Але Росії там не буде. Вона стала синонімом терору та стане прикладом поразки та справедливого покарання за цей терор. Покарання, яке Кремлю не зупинити, – наголосив президент.

Російські окупанти вдень 11 березня вдарили ракетами Запоріжжя. Зазнали руйнувань територія та приміщення одного з промислових об’єктів, пошкоджено газопровід. А близько полудня війська РФ вдарили по Херсону. Уламки ворожих снарядів впали на Миколаївське шосе поблизу супермаркету. Троє людей загинули.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни