Зеленський: Пріоритет на фронті – тримати ситуацію і готуватися до ескалації – Новини України

Зеленський: Пріоритет на фронті – тримати ситуацію і готуватися до ескалації - Новини України

Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому було обговорено ситуацію на кожному окремому оперативному напрямку. Про це йшлося у його зверненні.

– Детально заслухали ситуацію щодо кожного з напрямків та перспективи – теж щодо кожного з оперативних напрямків. Постачання зброї, постачання боєприпасів, підготовка наших військових. Плани та можливості ворога. Потенціал української відповіді, – заявив Зеленський.

За його словами, зараз українській стороні необхідно готуватися до будь-яких ескалаційних дій росіян та просуватись у деокупації наших територій.

– Тримати ситуацію на фронті та готуватися до будь-яких ескалаційних кроків ворога – це пріоритет найближчим часом. Просуватися у подальшому звільненні нашої землі – пріоритет, який ретельно готуємо, – наголосив він.

Про те, що росіяни готуються до нового наступу на Україну, раніше говорили міністр оборони Олексій Рєзніков і секретар РНБО Олексій Данилов. У розвідці запевняють, що російські війська не мають необхідного ресурсу, щоб здійснити масштабний напад на Україну в річницю війни – 24 лютого. Також голова ГУ розвідки Кирило Буланов прогнозував, що ЗСУ готує великий контрнаступ на весну.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни