Зеленський анонсував кроки для трибуналу над РФ

Зеленський анонсував кроки для трибуналу над РФ

Фото: Скриншот відео Президент України Володимир Зеленський

Україна готує кілька потужних кроків для збільшення консолідації партнерів щодо створення трибуналу щодо злочину російської агресії.

Президент Володимир Зеленський заявив про підготовку важливих кроків наступного тижня для створення трибуналу щодо агресії РФ і проанонсував нові санкційні рішення. Про це він розповів у вечірньому зверненні у суботу, 29 квітня.

“Наступний тиждень буде доволі важливим з погляду саме нашої боротьби за справедливість для українців, тобто за покарання для держави-терориста й усіх її воєнних злочинців. Ми готуємо кілька важливих, потужних кроків, щоб більше консолідувати партнерів і дати більше енергії для створення трибуналу щодо злочину російської агресії. І щоб прискорити поразку держави-терориста”, – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що Україні й світові не достатньо лише того, щоб Росія була слабкою, як це вже відбувається. Треба, щоб вона повністю відповіла за все скоєне нею.

Також, за словам Зеленського, наразі готуються нові санкційні рішення щодо осіб і компаній, які працюють на ВПК терористів, щодо іноземних суб’єктів, чиє постачання допомагає Росії подовжувати цю агресію.

“Незабаром ці наші рішення будуть оприлюднені”, – додав президент.

Зеленський підкреслив, що Україна зробить усе можливе, щоб Росія якнайшвидше відповіла за скоєне нею.

“Кожен, хто готує такі ракетні обстріли (як в Умані – ред.), не може не знати, що стане співучасником убивства. Кожен, хто наводить ракети й запускає, хто обслуговує літаки й кораблі для терору. Не лише ті, хто віддає накази, а всі, ви всі терористи та вбивці і ви всі маєте бути покарані”, – сказав президент.

Він наголосив, що обовʼязково мають бути покарані ті, хто скоїв первісний злочин, із якого почалися всі інші, – злочин агресії проти України.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що ще одна країна приєдналася до спецтрибуналу над РФ.

Раніше перша країна Латинської Америки (Гватемала) підтримала спецтрибунал, який розслідуватиме злочини Росії.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни