Збірна України вийшла до 1/4 Чемпіонату Європи з футзалу

Збірна України поступилася збірній Португалії в заключному матчі групового етапу Чемпіонату Європи, однак вийшла до чвертьфіналу.

Матч завершився із рахунком 0:1. Єдиний гол у матчі забив португалець Зікі на 37-й хвилині матчу, передає Фіртка.

Збірна України намагалася вирвати нічию на останніх хвилинах знявши голкіпера і випустивши п’ятого польового, однак зрівняти рахунок не вдалося. Незважаючи на поразку, синьо-жовті вийшли до плей-оф Чемпіонату Європи завдяки перемозі сербів над командою Нідерландів із рахунком 3:2.

Під час групового етапу, Україна здобула одну перемогу над Сербією (6:1) та два поразки від Нідерландів та португальців – 2:3 та 0:1 відповідно. Синьо-жовті посіли другу сходинку із трьома очками та різницею забитих/пропущених – 8:5.

Нагадаємо, що троє гравців НФК “Ураган” поїхали на Євро-2022 з футзалу.