Завтра у Калуші записуватимуть до лав добровольчих формувань

Членом добровольчого формування може бути громадянин України віком від 18 років, який проживає на території громади, де є добровольче формування і пройшов медичний, професійний на психологічний відбір (перевірку) і уклав контракт добровольця територіальної оборони.

04 Березня,
2022,
17:00
Калуш

Переглядів: 1396


Ілюстроване фото. У громадах Калущини створюють добровольчі формування

У суботу, 5 березня, о 10.00 за адресою: вул. Степана Бандери. 7 (біля колишньої друкарні) відбуватиметься прийом заяв тих, хто бажає приєднатися до лав добровольчого формування територіальних громад, ідеться в офіційній інформації.

Раніше йшлося, що у громадах Калущини створюють добровольчі формування.

Як відомо, Уряд визначив порядки утворення, підготовки та забезпечення добровольчих формувань територіальних громад, а також порядок застосування добровольцями особистої мисливської зброї під час виконання завдань територіальної оборони, інформують “Вікна”.

Добровольче формування утворюється зборами ініціативної групи жителів територіальної громади (не менше п’яти осіб) у присутності командира військової частини Сил територіальної оборони ЗСУ та уповноважених представників органу місцевого самоврядування відповідної територіальної громади.

У межах однієї громади може утворювати декілька добровольчих формувань.

Кандидата на посаду командира добровольчого формування також має погодити орган місцевого самоврядування, на території юрисдикції якого функціонуватиме таке формування.

Призначає командира добровольчого формування Командувач Сил територіальної оборони ЗС України.

Членом добровольчого формування може бути громадянин України віком від 18-ти років, який проживає на території громади, де діє добровольче формування, пройшов медичний, професійний та психологічний відбір (перевірку) і уклав контракт добровольця тероборони.

Членство у добровольчому формуванні не звільняє від обов’язку проходження строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, військової служби за призовом осіб офіцерського складу, військової служби за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни