За тиждень на Прикарпаття прибуло 90 вимушених переселенців

Про це повідомила голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук. 25 Жовтня, 2022, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 379 Зараз, як ніколи, область потребує генераторів, йшлося на зустрічі з керівником регіонального офісу Управління ООН

Як інформує голова ОДА, регулярно відбуваються зустрічі з міжнародними партнерами щодо задоволення потреб вимушених переселенців, які знайшли прихисток на території області.

Зокрема, минулого  тижня відбулася  зустріч з керівником регіонального офісу Управління ООН з координації гуманітарних справ Антоном-Йозефом Хагеном та координаційна зустріч із міжнародними донорами.

«Під час обговорення разом інформували міжнародних донорів про актуальні потреби області, зокрема, у теплому одязі для переселенців, планшетах і канцтоварах для внутрішньо переміщених школярів. Адже їх до нашої області прибуло 4 тисячі. З імовірністю відімкнення електроенергії чи газу виникне потреба в біотуалетах та мобільних душових кабінках», — повідомила Світлана Онищук.

Нещодавно до нас спеціальними потягами прибуло 40 паліативних хворих, найближчим часом приїдуть ще 54. Їх необхідно забезпечити медикаментами та засобами гігієни

Зараз, як ніколи, область потребує генераторів. У великій кількості, адже невідомо, коли ворожа атака на критичну інфраструктуру зупиниться. Тому повинні бути готові до всього та облаштовувати пункти обігріву.

Для школярів-переселенців є потреба в 3000 планшетах. 1700 з них для онлайн та очного навчання соціально вразливих верств населення надасть USAID “Зміцнення громадянської довіри”. Ще необхідно забезпечити сучасною технікою 1300 учнів, ішлося на зустрічі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни