За тиждень на Калущині зафіксували три випадки коронавірусної хвороби

Як повідомляє офіційний сайт Калуської міської ради, станом на 12 січня зареєстровано 27 123 підозри на коронавірусну хворобу. 12 Січня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 60 Ілюстроване фото. За останній тиждень, з 5 по 12 січня, на Калущині зафіксовано три підозри на коронавірусну хворобу Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За останню добу додалася одна нова підозра. На сьогодні зафіксовано 13 621 підтверджений випадок COVID-19, з якого 11 січня — один випадок захворювання. З кінця грудня в стаціонарних закладах охорони здоров’я Калуської громади немає хворих з COVID-19 чи з підозрами.

За останній тиждень, з 5 по 12 січня, на Калущині зафіксовано три підозри на коронавірусну хворобу (у два попередні тижні фіксували по одній підозрі) та стільки ж нових випадків захворювання, інформують “Вікна”.

У попередні тижні виявляли по одному випадку COVID-19. Нагадаємо, пік останньої хвилі захворюваності на коронавірусну хворобу припав на середину вересня, тоді виявили 104 і 110 нових випадків на тиждень. А з двадцятих чисел вересня кількість таких випадків щотижня знижувалася, починаючи з середини жовтня захворюваність стабілізувалася на відносно низькому рівні.

Так, у серпні на Калущині було виявлено 134 нові випадки коронавірусної хвороби, у вересні — 351, у жовтні — 125 нових випадків, у листопаді виявили 19 нових випадків COVID-19, у грудні — 11, а станом на 12 січня — вже є 4 випадки захворювання. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни