За родовище солі біля Долини запропонували 8,5 млн гривень

Відбувся аукціон на право видобутку кам’яної солі біля Долини — запропоновано ціну, яка більш як в 11 разів вища за стартову. 17 Березня, 2023, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 279 Ілюстроване фото. Дозвіл на видобування солі видається на 20 років Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

15 березня в електронній системі Прозорро. Продажі відбувся аукціон з продажу спеціального дозволу на користування надрами, який оголошувала Державна служба геології та надр України, інформують “Вікна”.

А саме з аукціону продавали право впродовж 20 років добувати сіль кам’яну (галіт) на Долинському родовищі.

Долинське родовище розташоване в Калуському районі й розташоване на північній та східній околицях міста Долина. Це  родовище кам’яної солі є одним із найстаріших в Україні – тут видобували сіль ще з десятого століття.  До середини 20 століття  Долинський солевиварювальний комбінат був одним із найбільших підприємств міста.

Стартова ціна права добувати сіль з Долинського родовища  склала понад 762 тис. гривень. Документи на участь в аукціоні подали п’ятеро суб’єктів господарювання – два підприємства з Львівської області, по одному з Києва, Київської області та Харкова.

Найвищу ціну запропонувало ТОВ «Планета комфорт» з Харкова – 8 555 556 гривень (це в 11,2 раза більше за стартову ціну). За даними з відкритих джерел, основний вид діяльності цього підприємства — «Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту»,  в системі Прозорро немає інших успішних договорів ТОВ «Планета комфорт».

Другу за величиною ціну на торгах ціну за право добувати сіль з Долинського родовища запропонувало ТОВ «Холдингова компанія «Індастріал логістік хаб»з Київської області. Вона є всього на 45 копійок меншою — 8 555 555,55 гривні.

Наразі рішення про переможця аукціону та повідомлення про намір укласти з ним договір немає.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни