За кошти, виручені під час другого благодійного аукціону на підтримку ЗСУ, передали матеріальні цінності для військових

Очільниця області наголосила на тому, що під час минулої сесії обласної ради було збільшено обласні програми мобілізаційної та шефської допомоги, що дасть змогу закуповувати матеріальні цінності для потреб ЗСУ. 22 Червня, 2023, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 347 З обласного бюджету на потреби частини виділили близько 150 тисяч гривень. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук передала для військовослужбовців військової частини матеріальні цінності на загальну суму майже мільйон гривень. Частину коштів, – а це майже 850 тисяч гривень, – освоїли з виручених коштів, зібраних під час проведення другого благодійного аукціону на підтримку Збройних сил України. З обласного бюджету на потреби частини виділили близько 150 тисяч гривень, повідомляють “Вікна” з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію.

“Наші військовослужбовці постійно потребують різноманітних тактичних речей для того, щоб виконувати свої завдання. Ми закупили високоточне тактичне приладдя до снайперських гвинтівок, яке зараз є дуже потрібним. Сподіваємося, що з допомогою сьогоднішніх комплектуючих наші військові впевненіше себе почуватимуть на полі бою. Продовжуватимемо працювати далі, щоб наближати нашу Перемогу”, – акцентувала Світлана Онищук.

Очільниця області наголосила на тому, що під час минулої сесії обласної ради було збільшено обласні програми мобілізаційної та шефської допомоги, що дасть змогу закуповувати матеріальні цінності для потреб ЗСУ. Окрім того, планується провести ще третій аукціон, кошти з якого також спрямують на допомогу військовослужбовцям.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни