«За бойову звитягу»: спецпризначенці поліції Прикарпаття отримали відзнаки

Нагороди від місцевої та обласної влади спецпризначенці отримали за високу професійну майстерність, проявлену мужність та героїзм при захисті територіальної цілісності України. 20 Жовтня, 2022, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 320

Нагороди від місцевої та обласної влади спецпризначенці отримали за високу професійну майстерність, проявлену мужність та героїзм при захисті територіальної цілісності України. Вручив відзнаки працівникам поліції очільник поліції Івано-Франківщини Сергій Безпалько, повідомляють “Вікна” з посиланням на фейсбук-сторінку поліції в Івано-Франківській області.

Медалі від Івано-Франківської обласної ради та облдержадміністрації «За бойову звитягу» отримали: підполковник поліції Галина Гафтуняк та лейтенант поліції Володимир Терлецький. Грамоту Івано-Франківської обласної державної адміністрації отримав сержант поліції Остап Костюк. А грамоту від Івано-Франківської обласної ради вручили сержанту поліції Івану Зеленчуку. Також подякою міського голови нагородили лейтенанта поліції Віталія Котелка.

«Дякую кожному поліцейському за проявлену мужність та героїзм в бою. А ще за сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків та професіоналізм у щоденній роботі. Слава Україні!», – зазначив очільник обласної поліції Сергій Безпалько.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни