З Прикарпаття відправили 80 тонн гуманітарної допомоги на Сумщину

З моменту військового вторгнення росії в Україну, кожен мирний мешканець старається бути корисним. Так зародився не один волонтерський рух, щоби спільними зусиллями допомагати нашим воїнам та всім мирним мешканцям, які через обставини опинилися на передовій.

16 Березня,
2022,
19:30
Прикарпаття

Переглядів: 144


До допомоги долучились 4 організації.

В цих днях в Архієпархіальному Координаційному антикризовому центрі вдалося зібрати чергову допомогу для потреб Сумської Військово-Цивільної Адміністрації. Цей гуманітарний конвой загалом складається з 80 тонн (4 фури). Напередодні допомога потягом вже прибула у м. Ромни, Сумської області, інформують “Вікна” з посиланням на департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Слід зазначити, що цю допомогу вдалося зібрати завдяки зусиллям чотирьох організацій, кожна з яких готувала одну фуру. Зокрема до допомоги долучилися: АТ «Прикарпаттяобленерго», Народний депутат п. Едуард Прощук, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ  та Асоціація територіальних громад Івано-Франківщини.

Серед речей, які вдалося передати — медикаменти, їжа довготривалого зберігання, засоби гігієни та одяг.

Нагадаємо, що з початку війни в Україні, до Координаційного антикризового центру меценати, доброчинці, священники з різних парафії, а також різні організації з-за кордону надсилають допомогу у вигляді найнеобхідніших речей та їжі. Після того, як волонтери все сортують, допомогу відправляють до найбільш потребуючих. Ще раніше такі «гуманітарні» фури поїхали до різних міст — у населені пункти Донеччини, Харкова та Сум.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни