З бійцем Володимиром Павликом з Калуша попрощалися у Львові

Сьогодні, 11 серпня, у Львові рідні, побратими, друзі та односельчани, схиливши голову у жалобі, стоячи на колінах, в останню путь провели до місця вічного спочинку захисника та справжнього патріота України Володимира Павлика. 11 Серпня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 407 Прапор з труни передали брату загиблого Назару Павлику, який теж служить в ЗСУ. Фото: Бурштинська міська рада Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Свідомо ставши на захист рідного народу та країни, Володимир Павлик віддав найдорожче — власне життя.

Прапор з труни передали брату загиблого воїна Назару Павлику, який теж служить в ЗСУ, інформують “Вікна”.

У загиблого залишилися дружина, двоє синів, брат та сестра.

Чин похорону розпочався у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Поховали Володимира Павлика, який загинув 5 серпня 2023 року, у Львові на Личаківському кладовищі (Марсове поле).

Володимир Павлик (15.04.1976 — 05.08.2023) — уродженець міста Калуш Івано-Франківської області. Навчався у Калуському ліцеї №10 Калуської міської ради Івано-Франківської області. Після здобуття професійно-технічної освіти закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, спеціальність — “Психологія”.

Проходив військову службу у лавах ракетних військ в Одеській області, отримав звання старшого сержанта. У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Таркетт Вінісін».

Упродовж 2014-2018 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 182-го окремого батальйону матеріального забезпечення. Після повернення до цивільного життя весь свій час приділяв двом улюбленим синам Тимофію та Матвію, а також будівництву будинку, садівництву і створенню домашнього затишку.

Був талановитим автомеханіком і зварювальником. Ніколи не відмовляв в допомозі.

З першого дня повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави у складі 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Боровся із російськими окупантами на території Донецької та Харківської областей.

Спогади про Володимира Павлика — в публікації “Загиблого на війні 47-річного калушанина Володимира Павлика поховають у Львові”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни