Укроборонпром вироблятиме снаряди для танків спільно з польськими партнерами за кордоном

Одне з підприємств Концерну та Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ S.A) уклали угоду про взаємодію у сфері виробництва танкових снарядів калібру 125 мм. Це відбулося у рамках візиту Президента України Володимира Зеленського до Республіки Польща. 06 Квітня, 2023, 13:30 Україна Переглядів: 26 Це ще один крок до подальшого зміцнення партнерства між Україною та Польщею в оборонній сфері. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Згідно з угодою, передбачено розгортання нових виробничих ліній, розрахованих на виготовлення великої кількості боєприпасів для 125-мм танкових гармат.

Беручи до уваги високі ризики російських ракетних ударів по підприємству Укроборонпрому, розглядаються винятково польські міста для створення нового виробництва. Втім, над появою снарядів працюватимуть обидві сторони: Україна надасть свої технології та висококваліфікованих фахівців з відповідними компетенціями та досвідом.

Це ще один крок до подальшого зміцнення партнерства між Україною та Польщею в оборонній сфері.

Нагадаємо, нещодавно Укроборонпром розпочав виробляти 125-мм боєприпаси для танкової гармати спільно з однією з країн Північноатлантичного альянсу. Таким чином, Укроборонпром вироблятиме снаряди для танків одразу з двома країнами-членами НАТО.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни