“Укренерго”: у роботу введено ще один атомний блок, дефіцит електрики в Україні – 25% – Новини України

"Укренерго": у роботу введено ще один атомний блок, дефіцит електрики в Україні - 25% - Новини України

Фото: facebook.com/npcukrenergo

В Україні продовжуються роботи з відновлення енергосистеми. Фахівцям уже вдалося потужності, що покривають 75% потреб енергоспоживання. Про це повідомляє прес-служба “Укренерго”.

– Станом на 11:00 введено в роботу ще один атомний блок, збільшується потужність до планового рівня на інших. Таким чином, виробники електроенергії нині покривають близько 75% потреб споживання. Проте ще 25% електроенергії все ще залишаються у дефіциті, тому сьогодні на всій території України діє режим обмеження споживання, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у компанії, рішення щодо застосування планових чи аварійних відключень електрики приймаються обласними енергокомпаніями.

– Диспетчери обленерго отримують показник споживання для області, який перевищувати не можна. А ось схему відключень, яка дозволить дотримуватися встановленої норми споживання, кожне обленерго складає самостійно, – наголосили в “Укренерго”.

Також українців закликали допомогти відновити світло у будинках, де його немає. Для цього громадянам необхідно економно використовувати електроенергію.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни