Україна провела вечір суботи без відключень – Новини України

Україна провела вечір суботи без відключень - Новини України

Фото: t.me/Ukrenergo

​​Київ та весь центральний регіон провели вечір суботи без примусових обмежень споживання електроенергії. Це результат того, що українці свідомо обмежили користування електроприладами. Про це повідомило “Укренерго”.

– Споживачі Києва та області разом зменшили споживання на 7%. Найсвідомішими щодо зменшення споживання стали мешканці Чернігівської області, їх результат – майже 20%, – йдеться у телеграм-каналі національної енергетичної компанії.

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба порадив ввечері вимикати хоча б один електроприклад та зайве освітлення. 

В “Укренерго” нагадали, що свідоме обмеження споживання електроенергії береже «поранену» обстрілами енергосистему від перенавантаження, допомагає економити вугілля та заощаджує власні кошти.

– Не треба сидіти в темряві. Вимкніть хоча б один електроприлад з розетки у вечірні години, вимкніть зайве освітлення у приміщеннях, розкажіть про ощадливе споживання своїм рідним, друзям та сусідам, – попросили в компанії.

15 жовтня влада України знову попросила максимально скоротити використання електроенергії з 17:00 до 23:00 через ранковий обстріл інфраструктурних об’єктів у Київській області. 10 жовтня, в день масованої ракетної атаки Росії, українців уперше попросили заощаджувати електрику.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни