Україна програла Англії на старті кваліфікації до Євро-2024 із рахунком 0:2 – Новини України

Україна програла Англії на старті кваліфікації до Євро-2024 із рахунком 0:2 - Новини України

Національна збірна України з футболу стартувала кваліфікаційний турнір з відбору на Євро-2024, поступившись з рахунком 0:2 команді Англії. Поєдинок проходив на стадіоні “Уемблі” у столиці Великобританії.

На 37-й хвилині гри команда “трьох левів” відкрила рахунок, коли Харрі Кейн забив після навісу з правого флангу від Букайо Сака. На 40-й хвилині господарі подвоїли свою перевагу завдяки красивому голу Букайо Сака з-за меж штрафної зони. У другому таймі вболівальники не побачили забитих голів і матч завершився тріумфом господарів поля.

Англія – Україна – 2:0

Голи: Кейн, 37, Сака, 40.

Україна: Трубін, Караваєв (Буяльський, 61), Матвієнко, Сваток, Миколенко (Соболь, 61), Степаненко (Коноплянка, 89), Зінченко, Судаков, Малиновський, Яремчук (Довбик, 73), Мудрік (Циганков, 61).

Англія: Пікфорд, Уокер, Магуайр, Стоунс, Чілуелл, Хендерсон, Райс, Беллінгем (Галлахер, 84), Сака, Кейн (Тоні, 80), Меддісон (Гріліш, 84).

Другий матч добору на Євро-2024 приніс збірній Англії ще одну перемогу. Гарет Саутгейт та його команда обіграли Італію на гостьовому полі і тепер мають шість очок, посідаючи перше місце у групі С. Але суперники англійців також не здаються: 26 березня збірна Італії зіграє з Мальтою, щоб спробувати скоротити розрив із лідерами.

Збірна України з іншого боку зосереджена на своїх майбутніх матчах у рамках відбору на ЧЄ-2024. 16 червня “синьо-жовті” зустрінуться з Північною Македонією, а 19 червня їх чекає гра з Мальтою. Збірна Англії також продовжить свій шлях до Євро-2024 у червні, коли вони зіграють два матчі. 16 червня “три леви” зустрінуться з Мальтою, а 19 червня – з Північною Македонією.