У ЗСУ підтвердили втечу російської бригади з-під Бахмута – Новини України

У ЗСУ підтвердили втечу російської бригади з-під Бахмута - Новини України

Фото: кадр з t.me/ShturmBat1

Під Бахмутом були ліквідовані понад 150  російських окупантів. Після цього  72-ма окрема мотострілецька бригада ЗС РФ втекла з-під українського міста. Про це йдеться в офіційному Telegram-каналі 3 ОШБр. 

– Офіційно. Повідомлення Пригожина про втечу 72-ї окремої мотострілецької бригади ЗС РФ з-під Бахмута та “500 трупів” росіян, які там залишились — відповідає дійсності. Третя штурмова бригада дякує за розголос нашого успіху на фронті, – наголосили в ОШБр.

Українські військові уточнили деталі. Так, за їх даними, за дві доби атаки на південно-західних околицях міста «штурмовики 3 ОШБр у складі тактичної групи “Азов” ліквідували 64 окупанта, ще 87 – на півшляху до попередньо згаданих (ліквідація триває, дані уточнюються)». Серед усіх них є і вагнерівці. 

Українські штурмовики також заявили, що станом на зараз мають 5 полонених росіян. 

– Окремої уваги заслуговує знищена російська техніка. Це декілька складів з БК ворога, міномети та не один БМП”, – зауважили у 3-ій штурмовій.

Бійці оприлюднили відео з кадрами знищення окупантів та техніки ворога.

Напередодні ватажок “Вагнеру” Пригожин поскаржився на плачевне становище окупантів на Бахмутському напрямку. За його словами, 72-га бригада “про*рала три квадратних кілометри, на якому у мене загинуло близько 500 людей”. Він попередив, що рубежі не вдасться втримати, “якщо фронт посипиться”. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни