У Спасо-Преображенському Угорницькому монастирі вшанували полеглих на війні захисників з Коломийщини. ФОТО

Новини У Спасо-Преображенському Угорницькому монастирі вшанували полеглих на війні захисників з Коломийщини. ФОТО Вчора
9 січня на території Спасо-Преображенського Угорницького монастиря відбувся поминальний захід “Різдвяна зірка пам’яті”, присвячений вшануванню пам’яті загиблих воїнів захисників з Коломийщини, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність Української держави.
Поминальний захід провели з ініціативи начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук та начальника Коломийської районної військової адміністрації Любомира Глушкова.
Участь в заході взяли родини загиблих героїв з Коломийщини.
Розпочався захід з архієрейської божественної літургії, яку очолили Високопреосвященний владика Андрій (Абрамчук) Митрополит Галицький та єпископ Коломийський преосвященний владика Павло.
Після завершення літургії відбулася панахида та освячення меморіального комплексу з іменами та фотографіями загиблих воїнів уродженців Коломийського району. Участь у заході взяв начальник відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець.

Завжди пам’ятаймо, якою ціною українці відстоюють своє право на Свободу і Гідність. Пам’ятаймо про Героїв, які загинули у визвольній війні. Вони – приклад мужності та самовідданості для кожного з нас, їх імена назавжди вписані золотими літерами у книгу пам’яті та історії українського народу.


Коломийська районна державна адміністрація

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни