У середу-четвер в Україні буде сніг — Наталка Діденко

Уже цього тижня в Україні буде сніг. Не повсюди, але в багатьох районах. 14 Листопада, 2022, 09:30 Україна Переглядів: 132 Ілюстроване фото. У середу-четвер температура повітря почимчикує до сезонного зниження

Зниження температури повітря відбуватиметься з понеділка поступово: у понеділок-вівторок — до +3… +8 градусів, а з четверга — до -3… +4, прогнозує синоптикиня Наталка Діденко.

14 листопада в більшості областей України передбачається впродовж дня +3… +8 градусів, проте ще тепліше повітря затримається у західних областях та у південній частині — до +8… +13 градусів.

Антициклон — область високого атмосферного тиску — утримуватиме будь-які опади від України, переважатиме сьогодні суха, навіть часто із сонцем, погода.

У Києві в понеділок похолоднішає, максимально — не вище +6… +7 градусів. Буде сухо, з сонячними проясненнями.

У вівторок, 15 листопада, за прогнозом, в Україні побуде понеділкова погода.

А ось у середу-четвер температура повітря почимчикує до сезонного подальшого зниження і в другій половині тижня навіть вдень з’являться “мінуси” та випадатиме мокрий сніг.

Відтак ще є час підготуватися ретельніше до похолодання.

“Не забувайте закривати двері та вікна на сходових клітинах, підготуйте теплішу домашню одежу, пледи, хай у термосах буде щось гаряче при вимкненому струмі, акумулюйте тепло навколо себе будь-якими безпечними та розумними способами”, — радить Наталка Діденко.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни