У Мелітополі включили український зв’язок, щоб виявити партизанів – Новини України

У Мелітополі включили український зв'язок, щоб виявити партизанів - Новини України

Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

Російські окупанти включили український зв’язок у Мелітополі і намагаються в такий спосіб виявити місцевих партизанів. Про це повідомляє міський голова Іван Федоров.

– На тимчасово зайнятих територіях та через рік після окупації жителі чинять відчайдушний опір. Окупанти хочуть зупинити це у будь-який спосіб, – розповів він.

Мер пояснив, що російські окупанти привезли локаційну станцію, яка може прослуховувати мобільний зв’язок та контролювати трафік. Також десь вони включили український зв’язок та сподіваються виявити патріотів чи хоча б підслухати про що та з ким спілкуються люди.

– Це така ж провокація, як і з російськими військовими авто, на які загарбники встановлювали українські номери та прапори та їздили селами, щоб виявити тих, хто буде радіти українським воїнам, – додав мер міста.

Раніше міський голова зазначив, що цивільні відмовляються співпрацювати з окупантами навіть заради престижних посад. Росіяни вже розуміють, що не можуть повністю контролювати ситуацію на захоплених ними територіях, а всі їхні спроби вплинути на ситуацію ще більше посилюють проблеми.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни