У Мелітополі росіяни спішно вивозять техніку та спалюють документи поліції – Новини України

У Мелітополі росіяни спішно вивозять техніку та спалюють документи поліції - Новини України

Фото: t.me/ivan_fedorov_melitopol

У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області спалюють мішками документи у приміщенні так званої поліції, а також вивозять техніку з окупаційного паспортного столу. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

– У Мелітополі комп’ютери та сервери окупаційного паспортного столу взяли безстрокову відпустку. Російські окупанти поспішно пакують техніку та вивозять до Росії. Деякі документи спалюють вщент. Не менше метушаться і в будівлі окупаційної військової поліції – цілий день мішками палять документи, – написав він.

Федоров додав, що у мелітопольській лікарні інтенсивних методів лікування відбувся терміновий вечірній зліт “керівництва” російських окупантів, де обговорювали, хто вже встиг втекти. Крім того, у клініці достроково виписують пацієнтів із травматології.

Вранці 2 травня у тимчасово окупованому Мелітополі пролунав черговий сильний вибух. На місце інциденту з’їхалися представники поліції та окупаційних “влад”. Федоров тоді додав, що зазвичай “окрема бавовна наздоганяє” колаборантів, тому мер натякнув на добрі новини.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни