У калуській церкві Царя Христа відбулося перше богослужіння

В неділю, 30 жовтня, у Калуші з нагоди храмового празника Христа Царя Всесвіту відбулося перше богослужіння в церкві Царя Христа УГКЦ, будівництво якої триває на вулиці Біласа і Данилишина. 01 Листопада, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 1190 Під час молебню було відновлено посвяту Пресвятому Серцю Христовому

Розпочали молебень до Царя Христа, який очолив о. Віктор Квасній, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого), з монастиря в Гошеві, інформують “Вікна” з посиланням на Церкву Христа Царя.

Співслужили священослужителі: о. Мар’ян Гробельний, ЧСВВ, ігумен Гошівського монастиря, Зеновій Стехнович зі Стрийської єпархії, Володимир Олійник, військовий капелан, Віктор Медюк і Михайло з Калуша. В молебні взяли участь близько 130 вірних, між якими було і троє сестер-йосафаток зі Львова.

В проповіді о. Віктор згадав історію свята, наголосивши на його актуальності в наш час. Також закликав вірних до прийняття Христа як особистого Царя кожного християнина, а відтак Царя сімей і суспільства загалом, бо лише Христос-Цар може стати основою справедливого миру, якого так потребує наша країна.

Під час молебню було відновлено посвяту Пресвятому Серцю Христовому. Священник подякував усім присутнім, зауваживши, що на цьому богослужінні зібрані вірні творять Церкву Христову у розмаїтті покликань та служінь, та особливо відзначив внесок мирян в будівництво церкви й висловивши сподівання на дальшу співпрацю й зростання не лише будівлі, а й парафіяльної спільноти.

Закінчилося святкування окропленням свяченою водою.

Як повідомляли “Вікна”, 30 жовтня 2016 року учасники консультативного опитування висловилися проти будівництва церкви на вулиці Січових Стрільців.

Опитування тривало у приміщенні Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 з 8.00 до 17.00.

Участь в опитуванні взяли 285 мешканців зазначених будинків із 985-ти. Недійсними дільнична комісія визнала два бюлетені.

За будівництво храму висловилися 78 учасників опитування (близько 30%), 205 — проти.

Тоді Калуська міська рада своїм рішенням виділила релігійній громаді місце для будівництва храму на вулиці Біласа і Данилишина.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни